Bostancı Altıntepe Çilingir Oto Anahtar

Bostancı Çilingir Servisi

0532 579 93 81

Kamer Anahtar, Bostancı başta olmak üzere Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine çilingirlik, kilit değişimi ve anahtar kopyalama hizmeti sunar.
Sektörde 25 yılı aşkın süredir tüm yeniliklere ve teknolojiye tam uyum sağlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu mesleğin aile mesleği olması firmamızın en önemli noktalarından biridir. Günden güne gelişen hizmet ağımız size en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemiştir. İlk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Evinizi ve iş yerinizi güvende tutmak istediğinizde her zaman en iyi hizmeti tercih etmelisiniz. Yılların tecrübesi ve mümkün olan en hızlı hizmet süresi ile uzman çilingir servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemiştir.

 

Sağladığımız hizmetlerden bahsetmek gerekirse; Kamer Anahtar olarak en aktif olduğumuz hizmet çilingirlik ve anahtar kopyalama hizmetidir. Bunun yanında alarm, kamera ve apartman geçiş üniteleri hizmetleri de sunuyoruz. Her bütçeye uygun ve makul fiyatlarla üstün hizmetler ve genel deneyimler sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Yaptığımız işleri uzunca sıralamak gerekirse;

 

  • Ev,ofis, otomobil, kasa kapısı açma
  • Kilit değişimi(çoğunlukla yeni taşınılan ev ve iş yerlerinde güvenlik amacıyla tercih edilir)kilit arızası bakımı ve onarımı, kilit satışı, hırsızlığa karşı ekstra önlemler,
  • Giriş kapılarında bulunan hidrolik yay değişimi, ev otomobil kasa anahtarları kopyalama, garaj kepenk ve bariyer kumandalarının kopyalanması ve alıcılarının değişimi, pil değişimi,
  • Otomobil kumanda kaplarının değişimi, çekmece ve dolap kilitlerinin değişimi, anahtarı olmayan kasalara anahtar yapma ve daha birçok hizmeti sunmaktayız.

 

Satışını yaptığımız ürünler; kale çelik kapı barelleri, çelik kapı kilitleri, oda kapısı kilitleri, çekmece kilitleri, fotoselli kapı kilitleri, apartman kapı kilitleri, demir kapı kilitleri, ahşap kapı kilitleri, yangın çıkış kapı kilitleri, çelik kapı iç emniyet kelepçeleri, sürgü sistemleridir.

Satışını yaptığımız diğer ürünler; mul-t-lock, yale kilit, yuma kilit, daf kilit, nade kilit, karakoç hidrolik, dorma hidrolik, mert itme yayları, sofuoğlu kapı kolları, hira kapı kolları, marmaris kapı kolları, pratik kart geçiş üniteleri, moonwell geçiş üniteleri, tri-circle asma kilitler, yt cam kapı kilitleri, no-ray fotoselli kapı kilitleri, slot anahtar kabları.

 

Detaylı bilgi almak için; 0532 579 93 81

 

İletişim

 

anahtar kelimeler: bostancı çilingir, bostancı anahtar, bostancı oto anahtar, bostancı kapı kilit, çilingir bostancı, anahtarcı bostancı, maltepe çilingir, maltepe anahtar, maltepe oto anahtar, maltepe kapı kilit

author image

kameranahtar

See all author posts